YAŞ SEBZE MEYVE AMBALAJ

Yaş sebze meyve ambalajında kullanılan malzemeler önemlidir. Yaş sebze meyve ambalaj malzemeleri tazelik ve korumanın yanı sıra gıda güvenlik gereksinimlerini karşılamalıdır. Meyve ve sebzelerin tazeliğinin yanı sıra nakliye ve kullanım sırasında gıda güvenlikleri de büyük önem taşımaktadır. Yaş sebze meyve ambalaj çözümleri uzun raf ömürleri sunarak bozulmayı ve israfı azaltmaya yardımcı olur. Modifiye Atmosfer Ambalaj’da Lifepack® markası ile size çözümler sunuyoruz.

Devamı

ESNEK AMBALAJ

Diğer sektörlerde kullanılan ambalajlar genellikle koruma ve taşıma amaçlıdır. Ürünlerinizi esnek paketleme çözümlerimizle sevkiyat ve depolama esnasında tozlardan ve dış etkenlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek şeffaflık ve sağlamlığa sahip ürünlerimiz ile korumanız artık daha kolay. İsterseniz ürünlerinize ve size özel baskılı torba ve poşetler üretebiliriz.

Devamı

OTOMOTİV SERVİS ÜRÜNLERİ

Otomotiv satış mağazanızda ve otomobil servisinizdeki araçları güvenle kirlenmeye karşı koruyabilirsiniz. Otomotiv servis ürünlerimiz kirlenmeye karşı korumanın en pratik yoludur. Otomotiv servis ürünlerimizle müşterilerinizi olası kirlenmelerden koruyabilirsiniz. Firmanıza özel baskılı otomotiv servis ürünleri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Devamı