Lifepack® Carry Bag with Antifog Fresh Product Packaging

Her türlü sebze ve meyveyi taze, toksik olmayan, gıda sınıfı malzeme kendinden yapışkanlı veya fermuarlı ve buğu önleyici poşetlerde tutmak için uygundur.

Buğu önleyici ambalaj poşetlerinin avantajı, ürünü taze tutmak için çok iyi olmaları ve meyve ve sebzelere daha uzun bir raf ömrü vermeleri ve farklı ürünlere net bir görünürlük sağlayarak müşterilerin satın almasını daha cazip hale getirmesidir.

Fonksiyonu, meyvenin nemini kapalı kap içinde tutmak olan, modifiye atmosfere sahip olanlara benzer esnek ambalajlar.

Taze meyve ve sebzeleri plastik filmle paketlemek henüz emekleme aşamasında, ancak bunun giderek daha belirgin bir eğilim olduğu süpermarketlerde görülebiliyor.

Maliyet tasarrufu amacıyla, çoğu tarımsal ürün / gıda işleyicisi, taze meyve ve sebzeleri paketlemek, ürünleri temiz tutmak, su kaybını azaltmak ve taşıma kolaylığı sağlamak için LDPE film kullanır. Tarımsal ürünlerin nefes almasını kolaylaştırmak için bazı tarımsal ürün ambalaj filmleri de deliklidir.

Ürünlerin raf ömrünü daha etkin bir şekilde uzatabilen ve meyve ve sebzelerin bozulmasını azaltan daha karmaşık filmler, pazarda çok güçlü bir potansiyele sahiptir. Örneğin, buğu önleyici ambalaj poşetleri, PP / PE birlikte ekstrüde edilmiş film, EVA / LLDPE birlikte ekstrüde edilmiş film, OPP / PE kompozit film vb. Tüm bu plastik filmler su kaybını daha etkili bir şekilde önleyebilir ve nefes almayı sağlayabilir / sağlayabilir. etkili bir şekilde, sonuç olarak meyvelerin korunmasında mükemmel bir rol oynar.

Halihazırda markanızı ve logonuzu yaptırdıysanız, bunları olduğu gibi kullanabiliriz veya belki yeni taze sebze poşetleri ve ihtiyacınız olan tüm diğer ürün ambalajlarını tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!

Lifepack® Carry Bag with Antifog Fresh Product Packaging