Lamination Films

Laminasyon film sistemleri; tekstil kumaş laminasyonlarında, suni deri, alez, yatak örtüsü kumaşlarının altına kağıt tela takviyesinde, teknik kumaşlar üretiminde, membranlı kumaşlar üretiminde ve teknik tekstiller tekfix üretiminde, konfeksiyon tekstil, ev tekstili, mobilya sektörü, ayakkabı ve çanta sektörü, otomotiv, medikal ve inşaat sektörü gibi bir çok alanda kullanımı yaygındır.

Teknik kumaşların lamine edilmesinde en son teknoloji olan hot melt sistemi yıkamaya karşı yüksek dayanım ve membranlı kumaşların yapıştırılmasında en çok tercih edilen sistemdir. Yeni sistem hot melt laminasyon makineleri her türlü kumaş, suni deri, membran vb. laminasyonları yüksek yıkamaya karşı dayanıklı olarak yapabilmektedir. Her türlü döşemelik kumaş, alez (membran), suni deri, giyimlik kumaş laminasyonu yapılır.

Tekstil, döşeme, ayakkabı, iç çamaşırı ve otomotiv gibi lokomotif sektörlerde kullanılan EVA bazlı laminasyon filmleri firmamız bünyesinde üretilmekte olup, teknik bilgi ve fiyatlar için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!