Endüstriyel torbalarımız ile sektörünüze özel çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz çözümler ile ürünlerinizi tozlardan ve dış etkenlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Market poşet ve torbaları, tekstil poşet ve torbaları, ekmek ve unlu mamul poşet ve torbaları, halı yıkama torbaları, kuru temizleme torbaları gibi. birçok sektöre hizmet veriyoruz.

Industrial Bags Grocery Bags

Bakkaliye Torbaları

Bakkaliye torbaları çözümümüz kuru haldeki tanecikli veya toz ürünler için üretilmiştir. Yüksek şeffaflık ve dayanıklılık özelliği ile ürünleri en iyi şekilde sunmaktadır. Özel formülü ile kalitesi geliştirilmiş üründür. Yüksek kalite ve sağlamlığı paketlemede kolaylık sunmaktadır.

Kuru ve toz haldeki gıda ambalajları için üretilmiştir. Yüksek şeffaflığı sayesinde içerisinde bulunan ürünü görsel olarak en iyi şekilde sunmaktadır. Özel formülasyonu sayesinde   yüksek esneklik ve sağlamlığa sahip olduğundan paketleme anında kullanıcılara kolaylık sunmaktadır.1 kg paketler halinde ambalajlanan ürünümüz birim kg içeriği olarak en fazla adet içeriği ile kullanıcılara maliyet avantajı sağlamaktadır.

EBATLAR

  • 15 cm x 30 cm 0,5 Kg
  • 20 cm x 30 cm 1 Kg
  • 23 cm x 36 cm 2 Kg
  • 25 cm x 40 cm 3 Kg
  • 28 cm x 45 cm 4 Kg
  • 30 cm x 52 cm 5 Kg
Industrial Bags Bread and Bakery Bags

Ekmek ve Unlu Mamül Torbaları

Ekmek ve unlu mamül sektörü için gıda standartlarında çeşitli ebatlarda poşetler üretmekteyiz. Ekmek ve unlu mamülleriniz için baskılı veya baskısız poşet çözümleri sunabiliriz. Ekmek ve unlu mamül poşet ebatlarımız ürününüze göre değişmektedir.

Ekmek vb. unlu mamullerin depolanması, saklanması ve raf ömrünün uzatılması amacıyla kullanılan poşetlerdir.

Özellikleri;

  • Poşetlerin içerisindeki ürünün hava ile temasını önler ve nemden korur.
  • Mikrobiyolojik ve fiziksel bozulmaları engeller.
  • Raf ömrünü uzatır, terlemeye ve küflenmeye karşı korur.
Industrial Bags Textile Bags

Tekstil Torbaları

Tekstil sektöründe ürünlerin daha kolay paketlenmesi için bantlı kapaklı torbalar üretmekteyiz. Tekstil torbalarında size özel baskılı ve ebatlı çözümler sunabiliriz. Tekstil torbalarındaki kalitemiz ile ürünleriniz daha güzel görünecektir.

Tekstil torbaları, tekstil ürünlerinin paketlenmesi için kullanılan torbalardır. İçine konulan ürünün toz, kir gibi dış faktörlerden korunması amacıyla kullanılmaktadır. Parlak ve şeffaflık özelliği sayesinde içindeki ürünün net görünmesini sağlar. Antistatik özelliğe sahiptir. Bantlı kapaklı, baskılı, baskısız olarak üretilmektedir. Özel baskılı tekstil torbalarıyla reklamınızı yaprak, daha çok müşteriye ulaşma imkanı elde edebilirsiniz.

Dry Cleaning Bags

Kuru Temizleme Torbaları

Tekstil ürünlerinin muhafaza edilerek depolanmasını ya da sevkiyat esnasında tozlardan ve dış etkenlerden korunmasını sağlar. Kuru temizleme torbaları standart baskısız olarak üretiminin dışında müşteri taleplerine uygun olarak müşteri bilgileri veya fotoğraf baskılı olarak da üretilmektedir.

Tekstil ürünlerinin muhafaza edilerek depolanmasını ya da sevkiyat esnasında tozlardan ve dış etkenlerden korunmasını sağlar.

LDPE hammaddelerden 40cm-90cm genişlikte minimum 15 Micron  kalınlığında rulo paketler halinde üretilmektedir. Özel formülasyonu sayesinde Yüksek şeffaflık ve sağlamlığa sahiptir. Standart baskısız olarak üretiminin dışında müşteri taleplerine uygun olarak müşteri bilgileri veya fotoğraf baskılı olarak da üretilmektedir.

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!