Laminasyon filmleri sistemleri Tekstil kumaş laminasyonlarında ,suni deri ,alez,yatak örtüsü kumaşlarının altına kağıt tela takviyesinde, teknik kumaşlar üretiminde ,membranlı kumaşlar üretiminde ve teknik tekstiller tekfix üretiminde kullanılır. Konfeksiyon tekstili,ev tekstili,mobilya sektörü,ayakkabı ve çanta sektörü,otomotiv,medikal ve inşaat sektöründe.

Teknik kumaşların lamine edilmesinde en son teknoloji olan hotmelt sistemi yıkamaya karşı yüksek dayanım ve membranlı kumaşların yapıştırılmasında en çok tercih edilen sistemdir.Yeni sistem hotmelt laminasyon makinaları her türlü kumaş .suni deri, membran vb laminasyonları yüksek yıkama dayanıklı olarak yapabilmektedir.Her türlü döşemelik kumaş, alez(membran),suni deri,giyimlik kumaş laminasyonu yapılır.

Tekstil, döşeme, ayakkabı, iç çamaşırı ve otomotiv gibi lokomotif sektörlerde kullanılan EVA bazlı laminasyon filmleri firmamız bünyesinde üretilmekte olup, teknik bilgi ve fiyatlar için iletişim bölümünden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 

 

TOP